RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

ProCura CL

Tekutý dezinfekční prostředek na bázi chloru s vysokým čistícím účinkem pro podlahy, plochy, povrchy, běžné pomůcky i instrumentarium. Lze použít pro všechny běžné materiály. Je vhodný k nakládání chirurgického instrumentaria z nerez oceli. Není vhod

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
kanystr  6 kg 1 049,00 Kč 1 269,29 Kč
 
kanystr  13 kg 1 933,00 Kč 2 338,93 Kč
 

Výrobce: ANTI-Germ CZ s.r.o.

sazba DPH: 21%


Tekutý mírně alkalický dezinfekčný a čistící prostředek.

  • Tekutý mírně alkalický dezinfekční a čisticí přípravek k ručnímu i strojnímu použití. Je vhodný do lékařské a veterinární praxe. Má baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní a virucidní (HIV, HBV) účinek.
  • ProCura CL je vhodný k dezinfekci a čištění chirurgického instrumentária, zdravotnické obuvi, podložních mís a močových lahví, kontejnerů, transportních vozíků, klecí zvířat. Dále se používá k dezinfekci ploch, podlah a povrchů všude tam, kde je nutná rychlá účinná dezinfekce současně s čištěním. Účinnou složkou je aktivní chlór, obsahuje inhibitory koroze a neatakuje ocelové instrumentárium, chromniklovou ocel, pochromované a ponikované materiály, čistý hliník, hliník-magneziové slitiny a běžné umělé hmoty. Použití na speciální nástroje (např. s optikou), anesteziologické dýchací a drenážní pomůcky, dentální materiály nebo např. eloxovaný hliník je třeba nejdříve vyzkoušet.