RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Krystal Sanan Klasik

KRYSTAL sanan KRYSTAL sanan klasik Krystal Sanan je dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Odstraňuje pachy, odbarvuje a bělí textilie.

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
láhev  1 l 23,90 Kč 28,92 Kč
 
kanystr  5 l 85,00 Kč 102,85 Kč
 
kanystr  20 l 199,00 Kč 240,79 Kč
 

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


KRYSTAL sanan
KRYSTAL sanan klasik
Krystal Sanan je dezinfekční přípravek s obsahem chlóru, který spolehlivě likviduje bakterie, řasy, nižší houby a viry. Odstraňuje pachy, odbarvuje a bělí textilie.
Výhody:
■ Silné bělící schopnosti
■ dezinfekce s deklarovanou účinností
■ pro potravinářství, zdravotnictví, zemědělství, nebo domácí použití
■ baktericidní = bakterie G+ a G- včetně TBC
■ fungicidní = většina mikroskopických hub
■ virucidní = HBV, HIV, rotaviry
■ vhodný pro dezinfekci velmi namáhaných ploch
■ odstraňuje mastnotu, zažranou špínu a skvrny
■ jemná parfemace zvyšuje komfort při práci
Použití:
Pro bělení prádla připravte roztok z 0,3 litru Sananu a 40 litrů vody. Prádlo potom důkladně vymáchejte v čisté vodě. K čištění a dezinfekci podlah (účinek baktericidní), nábytku, kuchyňského a hygienického náčiní je vhodný roztok 1 l Sananu a 10 l vody. Nechte působit nejméně 10 min. K likvidací řas (účinek fungicidní). K likvidací plísní a mikroskopických vláknitých hub (účinek fungicidní) připravte roztok 1 l Sananu a 10 l vlažné vody. Nechte působit nejméně 15 min. Pro plošnou dezinfekci v potravinářství a zemědělských provozech (účinek baktericidní) připravte 1 l Sananu a 10 l vlažné vody. Pro razantnější a rychlejší účinek doporučujeme teplotu lázně 45-60 °C. Na dezinfikovaném povrchu nechte působit nejméně 60 min. Pro dezinfekci kotců (účinek baktericidní), např. psů a koček, připravte roztok 0,1 l na 10 l teplé vody. Nechte působit nejméně 60 min. Pro likvidaci virů (účinek virucidní) kulhavka a slintavkja připravte roztok 1 l na 10 l teplé vody. Nechte působit nejméně 15 min. Pro zvýšení dezinfekčního účinku doporučujeme z ploch a předmětů, odstranit organické nečistoty a tyto plochy a předměty omýt roztokem a obsahem detergentů, např. Krystal na podlahy nebo Krystal na nádobí.