RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Krystal Pine Sanan

KRYSTAL pine sanan Krystal PINE SANAN je vysoce účinný čistící prostředek s dezinfekčním (zničí všechny bakterie) a bělícím účinkem.

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
láhev  1 l 35,00 Kč 42,35 Kč
 
kanystr  5 l 149,00 Kč 180,29 Kč
 

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


KRYSTAL pine sanan

Krystal PINE SANAN je vysoce účinný čistící prostředek s dezinfekčním (zničí všechny bakterie) a bělícím účinkem. Synergický účinek směsi tenzidů a přísady s bělícími vlastnostmi předurčuje tento výrobek k širokému použití. Je vhodný zejména na záchodové mísy a pisoáry, umyvadla, vany, dřezy, podlahy kachličky, pracovní plochy a odpady.
Výhody:
■ bělící schopnosti
■ dezinfekce s deklarovanou účinností
■ pro potravinářství, zdravotnictví, zemědělství, nebo domácí použití
■ baktericidní = bakterie G+ a G- včetně TBC
■ vhodný pro dezinfekci velmi namáhaných ploch
■ odstraňuje mastnotu, zažranou špínu a skvrny
■ hustý gel zaručuje hospodárné používání
■ pěnivost zvyšuje smáčecí schopnost
Použití:
Přípravek aplikujte na znečištěná místa a nechte působit 2-3 minuty. Pro čištění velkých ploch nalejte tři uzávěry (60 ml) do pěti litrů vody a vytřete povrch obvyklým způsobem. Pro bělení přidejte 10 ml do pěti litrů vody a nechte působit 45 minut. Prádlo důkladně vymáchejte. Pro plošnou dezinfekci v potravinářství a zemědělských provozech (účinek baktericidní) připravte 0,2 l Sananu a 10 l vlažné vody. Pro razantnější a rychlejší účinek doporučujeme teplotu lázně 45-60 °C. Na dezinfikovaném povrchu nechte působit nejméně 60 min. Pro dezinfekci kotců (účinek baktericidní), např. psů a koček, připravte roztok 0,1 l na 10 l teplé vody. Nechte působit nejméně 60 min. Pro zvýšení dezinfekčního účinku doporučujeme z ploch a předmětů, odstranit organické nečistoty a tyto plochy a předměty omýt roztokem a obsahem detergentů, např. Krystal na podlahy nebo Krystal na nádobí.
Informace o výrobku:
Objem: 1 l
Kód výrobku: VBSDP010098