RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Mycí pasta Isona Eco

Mycí pasty ISONA Eco Profesionální mycí pasty určené pro použití v náročných podmínkách. Působí na nečistoty jako jsou dehet, saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů, oleje, tuky, maziva, asfalt, nafta a ostatní agresivní nečistoty. Jsou vhodné k odst

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
dóza  500 ml 15,30 Kč 18,51 Kč
 

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%Mycí pasty ISONA Eco
Profesionální mycí pasty určené pro použití v náročných podmínkách. Působí na nečistoty jako jsou dehet, saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů, oleje, tuky, maziva, asfalt, nafta a ostatní agresivní nečistoty. Jsou vhodné k odstraňování těžkého znečištění ve všech oblastech pracovní činnosti.
Ochrana pokožky:
Jemné a účinné bio-abrazivo, pH neutrální, obsahuje směs solubilizátorů výhradně na přírodní bázi, avokádový olej regeneruje poškozenou a vysušenou pokožku, příjemně parfemovaná.
Průmyslová mycí pasta s vyváženým obsahem přírodního abraziva ve formě mletého vápence. Její předností je schopnost rychle odstranit nečistoty z vašich rukou. Určená k odstranění středně odolných nečistot a mírného pracovního zněčištění. Použitelná zejména v průmyslu a službách.
Ochrana pokožky:
Jemné a účinné bio-abrazivo, pH neutrální, obsah glucosid podporující přirozenou strukturu pokožky, příjemně parfemovaná.
Informace o výrobku:
Hmotnost: 500 g
Kód výrobku: VPPPE005099