RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Bactinyl 5M P.E.

DEZINFEKCE BACTINYL® 5M P.E. - 2 litry Dezinfekce na bázi stabilních kysličníků s totálním dezinfekčním efektem určená pro vyšší stupeň dezinfekce v pediatrii. Používá se zejména různé sondy, operační roboty řízené počítačem, endoskopy, fibrilos

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
kanystr  1 l 135,00 Kč 163,35 Kč
 
kanystr  5 l 676,00 Kč 817,96 Kč
 

Výrobce: STERIDINE

sazba DPH: 21%


BACTINYL® 5M P.E.

Dezinfekce na bázi stabilních kysličníků s totálním dezinfekčním efektem určená pro vyšší stupeň dezinfekce v pediatrii. Používá se zejména různé sondy, operační roboty řízené počítačem, endoskopy, fibriloskopy a podobné přístroje. Splňuje ta nejnáročnější kritéria, je vhodný pro transplantační chirurgii. Používá se také ve stomatologii k proplachu a dezinfekci savky. Prostředek nemá aktivátor, je stabilní, lze jej používat opakovaně po dobu 7 dnů, pokud do něj vkládáme předměty dekontaminované a očištěné, prosté krve a bílkovin.
Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně MRSA, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ, MYKOBAKTERICIDNÍ, TUBERKULOCIDNÍ a SPORICIDNÍ při koncentraci 100% a expozici 15 minut.
Koncentrát nemá předepsán žádný výstražný symbol. Obsahuje inhibitor koroze. Je bezbarvý, bez zápachu a není parfémován.
 

Bezpečnostní list (206 KB *.pdf )