RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Chiroseptol

Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi aldehydů s mycími účinky pro jednofázovou dezinfekci a mytí lékařských nástrojů a pomůcek

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
láhev  1 l 12 230,42 Kč 278,81 Kč
 
kanystr  5 l 979,83 Kč 1 185,59 Kč
 

Výrobce: BOCHEMIE a.s.

sazba DPH: 21%


CHIROSEPTOL

Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi aldehydů s mycími účinky pro jednofázovou dezinfekci a mytí lékařských nástrojů a pomůcek

* Vhodný k dezinfekci a mytí nástrojů, k druhému a vyššímu stupni dezinfekce
* Výborná materiálová snášenlivost
* Neobsahuje formaldehyd
* Použití i v UZV myčkáchÚčinné látky

glyoxal, glutardialdehyd, KASSpektrum účinnosti

baktericidní, MRSA, plně virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, sporocidníAplikace

Příprava pracovního roztoku: K získání požadované koncentrace pracovního roztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku ve vodě o teplotě 20 - 25 oC. 2 % roztok se připraví rozmícháním 20 ml přípravku v 980 ml vody. Nepoužívejte vodu vyšší teploty, mohou vznikat dráždivé výpary. Pracovní roztok uchovávejte v uzavřené nádobě.

Předsterilizační příprava: Z nástrojů a pomůcek určených k dezinfekci předem odstraňte hrubé nečistoty. Nástroje vkládejte do připraveného pracovního roztoku - nástroje musí být plně ponořeny pod hladinu roztoku. Po příslušné době expozice nástroje vyjměte, opláchněte vodou a osušte.

Vyšší stupeň dezinfekce: Dle doporučení výrobce nástroj rozeberte a vyčistěte. Očištěné a osušené nástroje vložte do pracovního roztoku tak, aby byly naplněny všechny duté části a nevznikaly v nich vzduchové bubliny. Po příslušné době expozice je nutné předměty vyjmout a opláchnout vodou, jejichž úroveň čistoty je stanovena příslušnou vyhláškou. Osušte a uskladněte dle schválených podmínek. Pracovní roztok k vyššímu stupni dezinfekce uchovávejte v uzavřených nádobách. Nepoužitý připravený roztok lze skladovat po dobu maximálně 10 dní.

Oblast použití

* Určen k manuální dezinfekci a mytí nástrojů a pomůcek z chirurgické oceli, barevných kovů, skla, keramiky, plastů (PVC, plexisklo), pryže apod.
* Vhodný i do UZV myček.
* Vhodný k druhému a vyššímu stupni dezinfekce termolabilních nástrojů.Typ přípravku

Zdravotnický prostředekÚčinnost na mikroorganismy

SOP = standardní operační postup

DVV/ RKI = standardní laboratorní metoda dle institutu Roberta KochaDostupná balení

Chiroseptol 1 l (lahev)

Chiroseptol 5 kg (kanystr)Doba použitelnosti

24 měsíců

Bezpečnostní list (287 KB *.pdf )