RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Desprej M

Přípravek pro rychlou dezinfekci postřikem Alkoholový kapalný dezinfekční prostředek vhodný pro rychlou dezinfekci malých ploch a předmětů postřikem. Rychlá a snadná dezinfekce malých voděodolných ploch (např. stoly, stolky, vozíky, židle, madla,

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
Objednávka
kanystr  5 l 566,50 Kč 685,47 Kč
 
láhev  500 ml 20  *) 82,40 Kč 99,70 Kč
 
*) - objednávat lze množství pouze v celých kartonech !!!

Výrobce: BOCHEMIE a.s.

sazba DPH: 21%


Přípravek pro rychlou dezinfekci postřikem

Alkoholový kapalný dezinfekční prostředek vhodný pro rychlou dezinfekci malých ploch a předmětů postřikem. Rychlá a snadná dezinfekce malých voděodolných ploch (např. stoly, stolky, vozíky, židle, madla, kliky, sedáky, přepravky apod.) a předmětů (hřebeny, neinvazivní pracovní pomůcky).

  • Vhodný pro použití v oblastech potravinářství, v kosmetické výrobě, institucích a komunální hygieně (kadeřnictví, masérské salony, tetovací salony, pedikůra, fitness apod.)
  • Velmi rychlý dezinekční efekt do 1 minuty.
  • Účinný na široké spektrum mikroorganismů. Spolehlivě zlikviduje bakterie, původce salmonelózy, žloutenkové a chřipkové viry, kvasinky, plísně,mykobakterie TBC a další.
  • Díky postřikové formě vhodný k dezinfekci obtížně dostupných míst.

Složení

Etanol (45%), Isopropanol (30%), Kas (0,5 %)

Spektrum účinnosti

Baktericidní, plně virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní

Aplikace

Přípravek se používá neředěný. DESPREJ M se aplikuje postřikem na předem očištěný a suchý povrch tak, aby byl povrch dobře smočen. Přípravek se nechá zaschnout, nebo se po uplynutí expoziční doby zbytek dezinfekce utře jednorázovou utěrkou.

DESPREJ M je určen na všechny malé voděodolné a omyvatelné povrchy a předměty. Není vhodný na materiály, které narušuje alkohol (např. akrylátové a lakované povrchy, plexisklo). Nepoužívat na zapnuté elektropřístroje, v blízkosti otevřeného ohně, horké plochy apod.

Doba použitelnosti

36 měsíců

Dostupná balení

500 ml s mechanickým rozstřikovačem

Bezpečnostní list (244 KB *.pdf )